Vampire Hunter D
Yılı: 1985
Türü: Film
Bölüm Süresi: 80 dakika
Yapımcılar: AIC, Ajia-dou, Ashi Productions, CBS, Kikuchi Hideyuki, Kyuuma, MOVIC, Studio Kyuuma, Studio L, Studio Live, Tezuka Productions, Trans Arts

Gelecekte ki 10.000 yıl içinde dünya çok farklı bir yer haline gelmiştir; canavarların özgürce dolaştığı, insanların yüksek teknolojili silahlar donanmış ve sibernetik atlara biniyor olmalarına rağmen basit yaşam tarzlarının yüzyıllar öncesinden farklı olmayan bir yer olmuştur.

Hikâye; yüzyıllardır Kont Magnus Lee adındaki güçlü bir vampir lordu tarafından yönetilen sürekli canavarların saldırılarına maruz kalan küçük bir köyü konu alır.

Genç bir kız Kont tarafından ısırıldığında ve onun yeni oyuncağı seçildiğinde tanımadığı bir yabancıdan ''D'' den yardım ister, bu yabancı şans eseri dünyanın en iyi vampir avcılarından biri çıkar. D, kıza yardım etmeyi kabul eder ve Kont'un hükümdârlığına son vermek için savaş başlar.

Önceki
Önceki Konu:
Kyuuketsuki Miyu
Sonraki
Sonraki Konu:
Kyuuketsuki Miyu

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: