Grubumuzun duygusal üyesinin Aiba-kun olduğunu hepimiz biliyoruz. Birkaç yıl önce, çok ciddi şekilde hastalanıp yataklara düşmüş, ameliyat olmuştu. Bu olaydan sonra ise 24 hour tv'deki programda (bir yardım programıdır, toplam 24 saat sürer ve bu süre içinde insanlara-en çok da hastalara yardım ederler.) hasta olduğu süre içinde hissettiklerini yazdığı bir mektubu okumuştu Arashi üyelerine. İzlerken duygulanmamak mümkün değil, tabii Arashi üyeleri o zorlu dönemleri çok yakından hatırladığı için bizden çok önce duygulanıyor. Daha sonra ise bütün üyeler hep beraber Hero'yu söylüyorlar, bu sırada hasta bir kadın 24 hours tv tarafından hastaneye kaldırılıyor...Mektup:

Arashi Üyelerine;
Size karşı olan duygularımı kağıda döktüm.

Çıkışımızdan bu yana tam beş yıl geçti. Hayatımızdan birçok şey geldi geçti, üzücü zamanlarımız, acı dolu zamanlarımız, neşeli zamanlarımız oldu. Ama bütün bu zamanlarda, hep birlikteydik. Son zamanlarda, herkes kendi kişisel projelerini çıkarmaya başladı, ve ben her biriniz için çok mutlu hissediyorum. Bana göre, Arashi üyeleri sahip olabileceğim en iyi takım arkadaşları, aynı zamanda da olabilecek en dişli rakipler. Ama, hâlâ... Ne zaman bunun hakkında düşünsem... Hâlâ herkesi hayal kırıklığına uğrattığımı hissediyorum. Göğsümdeki enfeksiyon yüzünden hastaneye yatırıldığım zamandan bahsediyorum. Sizi düşünmekten kendimi alamıyordum. Çünkü o zamanlar, benim yapmam gereken işleri, üzerime düşen sorumlulukları siz gerçekleştirmek zorunda kalmıştınız. (duraksıyor) Operasyondan sonra, göğsümde bir yara oluştu. Şimdi bile, onu her gördüğümde, kendime güçlü olmak zorundayım diyorum. Herkese ne kadar minnettar olduğumu hatırlıyorum. Utangaçlık yüzünden söylenemeyen bazı şeyler var, bu yüzden bu fırsatı herkese nasıl hissettiğimi söylemek için değerlendirmek istiyorum.

Matsujun, Arashi'yi herzaman herkesten fazla düşünen kişi olduğun için, teşekkür ederim.
Nino, hep grubun atmosferini görebildiğin ve takım ruhunu koruduğun için, teşekkür ederim.
Sho-kun, beş farklı kişiden oluşan, böyle dağınık bir grubu bir arada tuttuğun için, teşekkür ederim.
Ve son olarak, Lider. Ohno-kun, liderlik açısından hiçbir şey yapmıyor olsan da, kişiliğin ve davranışların her zaman içimizi ısıtan şey oldu. Bu kadar güvenilir olduğun için teşekkür ederim, lider.

Bugünden sonra da, umarım bu yolları birlikte yürürüz. Ve umarım "Bir Numara Olmayı", hayalimizi gerçekleştirebiliriz.

Arashi'nin bir parçası olmaktan onur duyuyorum.
Aiba Masaki.


Arashi'nin Yorumları

Spiker: Lider, nasıl hissediyorsun?
Ohno: Ah... Bunu gerçekten beklemiyordum. (gözlerini siler)

Spiker: Şaşırdın değil mi, hehe. Matsujun?
Matsujun: Ah..! Mükemmeldi! (Saiiiko desu ne!)

Spiker: Ninomiya-kun?
Nino: Bizim minik Aiba-chan'imiz, hemen hasta oluverir. Ve bu yüzden herzaman endişelidir. Hep başımıza dert açtığını zanneder. Ama biz böyle düşünmüyoruz, çünkü biz Arashi'yiz!

Spiker: Sakurai-kun?
Sho: O zamanlar, Aiba hastayken, içimizden en kötü hisseden oydu. O zamanlar hissettiklerini bize söylediği için, ben de ona teşekkür ederim.

Nino: Gerçekten, Arashi için, bu sene harika bir yaz oldu. Herkese teşekkürler!

Ve Hero'yu söylemek üzerine sahneye yürürler.. Herkes yerini almıştır ancak Sho dayanamaz, gider Aiba'ya sarılır. Sonra ise başlarlar, bir kadının hastaneye götürülüşü eşliğinde Arashi'den Hero'yu dinleriz...

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: