Q: Nakatsu gerçekten de çok komik bir karakter, ha?
A: Doğru. Şahsen benim nasıl biri olduğum zaten önemli değil, ama çekimlerde içimdeki canavarın ortaya çıkmasına izin veriyormuş gibi hissediyorum, ama bu hissi canlı tutmaya da çalışmıyor değilim. Ama söz konusu olan komedi oluğu zaman, açık açık gösteremediğin birçok incelik vardır. "Birini güldürmek, ağlatmaktan daha kolaydır" derler ya, kesinlikle buna inanıyorum ben. Yönetmen de bana olabildiğince rahat ve uyuşuk davranmamı söylüyor, yani temelde yapmam gereken tek şey daha fazla uyumak. (Gülüyor)

Q: Nakatsuyla benzediğiniz yerler var mı?
A: Ben bir Johnny's üyesiyim, dolayısıyla arkadaş gruplarında olmaya falan alışığım. Bu yüzden arkadaşlığın, dostluğun ne olduğunu falan gayet iyi bilirim. Nakatsu'nun da aynen böyle biri olduğunu düşünüyorum. Benzediğimiz en büyük yönümüz bu olsa gerek.

Q: O kadar seksi erkekle dolu bir set bayağı eğlenceli olmalı.
A: Setteyken, herkesin yüzünde aynı ifadeyi görüyorum: "bu drama herkesi çok çok heyecanlandırmalı." Erkek kılığına girip yatılı bir okula kaydolan genç bir kız var, dolayısıyla herkes yakalanıp yakalanmayacağını çok merak ediyor. Aynı zamanda aşk oyunları ve yurtların arasındaki o çok eğlenceli kapışma var. Bence mangasında da aynen böyle bir hava vardı, bu yüzden herkes aynı orjinalliğin kaybedilmemesi için mükemmel bir atmosfer oluşturuyor. İlk tanıştığımda, yönetmen bana "bu dramayı gören insanların ilginç olduğunu düşünmesini istemiyorum. İstediğim şey o insanları eğlendirip gülmekten öldürebilmek." demişti. Bu yüzden de herkes rolünü oynarken insanların "ne aptal çocuk yahu, ama doğruya doğru, çok iyi yönleri de var" diyebilmesine çalışıyor.

Q: Horikita Maki'yi erkek kılığında gördüğünde ilk ne düşünmüştün?
A: Daha önce izlediğim dramalarından dolayı mı bilmiyorum ama, aslında başlarda onun çok sessiz ve içine kapanık biri olduğunu düşünüyordum. Oysaki o kadar neşeli, sevimli, kibar bir insan ki... Ayrıca erkek kılığında çok süper görünüyor. Sanırım biseksüel bir yapısı var.(gülüyor)

Q: İkinci bölümde, Sano rolündeki Oguri Shunla bir öpüşme sahneniz vardı, biraz bundan bahsedebilir misin? Bir daha olacak mı mesela? Herkesin dört gözle beklediği sorumuz buydu çünkü. (gülüyor)
A: Öpüşme sahnesinde, 12-14 defa Shun-kunla öpüşmek zorunda kaldık ve bana söylediği tek şey "çok yumuşak dudakların var" olmuştu(gülüyor). Tekrar olup olmayacağını henüz bilmiyorum, ama herkes için çok daha eğlenceli sahneler geleceği kesin. Bu dramayı çok daha güzel yapmak için elimizden geleni ardımıza koymuyoruz, bizi desteklemeye devam ediiin! =)

Kategoriler:

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: