Hachimitsu to Clover
Diğer İsimleri: Honey and Clover
Yılı: 2002
Mangaka: Umino Chika
Yayınlayan: Shueisha

Yuta Takemoto , Takumi Mayama ve Shinobu Morita, aynı apartman dairesinde yaşayan üç genç adamdır ve Tokyo'da bir sanat fakültesinde öğrencilerdir. Bir gün sanat profesörlerininden birisi olan Shuji Hanamoto, kuzeninin kızı Hagumi Hanamoto getirir.Shuji ile beraber yaşamak için gelir ayrıca sanat okulunda 1. yılıdır. Bununla beraber Takemoto ve Morita, ona aşık olur. Morita Hagu'ya olan sevgisini onun fotoğraflarını çekerek gösterir ve ona 'mousey' diye çağırır.Takemoto ise ona hislerini göstermemeye çalışır onunla arkadaş olmaya çalışır. Hagu başlangıçta onlardan çekinir ama yavaş yavaş bu üç genç kendini sevdirecektir.
Diğer kadın grup; Ayumi Yamada Çömleğin efendisidir. ona herkes "Tetsujin" (Demir leydi) diye çağırır.Arkadaşları ile vakit geçiremez o aile likör dükkanında çalışır. Çocuklar arasında popülerdir. Mayama Yamada'yı bir arkadaş olarak görür.

Karakterler
Hagumi Hanamoto; 18 yaşındadır. Takma isimleri Hagu yada Hagu-chan'dir. Okulda ilk yılıdır.düşünür.Genç bir çocuğun görünümündedir oysaki 18 yaşında genç bir kızdır. Sanatta çok yeteneklidir sanat profesörleri tarafından çok övülür.
Yuta Takemoto; 19 yaşındadır fakültede 2. yılıdır. o Annaka şehrindne gelmiştir. Mayama ve Morita ile aynı apartmanda ve 202 numaralı odada kalır.
Shinobu Morita; 24 yaşında fakültede 6. yılıdır. 203 numaralı odada kalır. Mezun olamamıştır çünkü erken kalkıpta okula gidemez.
Takumi Mayama , 22 yaşındadır 4 yılıdır okulda, kazanawa'dan gelmiştir. 101 numaralı odada kalır. Morita ile aynı apartmanda yaşarlar.Önceki
Önceki Konu:
H3 School!
Sonraki
Sonraki Konu:
Hana Yori Dango

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: