Hana Yori Dango
Diğer İsimleri: Boys Over Flowers
Yılı: 1992
Cilt Sayısı: 36
Mangaka: Kamio Youko
Yayınlayan: Shueisha

Makino Tsukushi 16 yaşında bir kızdır orta sınıf bir aileden gelir ve Eitoku Gakuen üniversitesine zekası yüzündne çağrılır. bu üniversite seçkin bir okuldur.bir gün yanlışıkla F4 diye bilinen 4 popüler erkek çocukla tanışır. onlar son derce zengin ve havalı tiplerdir.F4 üyeleri ona kırmızı kart çıkartır ve ona savaş açar. Makino onlarla kavga eder ama F4 üyelerindne Hanazawa Rui'ye aşık olur. F4 üyeleride ona aşık olmuştur.

Yapılan Yorumlar

ninja_x
ninja_x28 Ağustos 2007

Konu olarak çekici bir manga olmasına rağmen çizgi sanatı olarak pek öyle diyemeyeceğim. İlk başlardaki çizimler bana göre itici denecek kadar kötü.Ama bir kaç sayıdan sonra çizimlerde gözle görülür ilerlemeler olduğunu söyleyebilirim.Mangadan söz ederken live action'ını da unutmamak gerek.mutlaka seyredilmesi gerekenlerden.

Cornelian
Cornelian13 Eylül 2008

Ben bu mangayı çok beğenerek okuyorum..SOn 6 bölümüm kaldı:D..Gerçektede ilk bölümlerdeki çizimleri pek sewmemiştim..Özellikle tkushi yi pek güzel bulmamıştım..gerçekten birkaç bölüm snra çok güzel çizilmeye başlandı...mangadaki bölümlere gelirsek;
tkushi bir numara:D
ama anne babasına çok uyuz olmadan edemiyorum..kızn başına sürekli bela açıolar..rui yide sewiodum ama tkushi-tsubakasa çiftinden yanayım:)

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: