Hiiro no Kakera
Yılı: 2012
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 13
Bölüm Süresi: 25 dakika
Yapımcılar: Studio DEEN

17 yaşındaki Kasuga Tamaki, ailesinin iş için aniden Afrika'ya gitmesinden dolayı kırsal bir kasabada yaşayan büyükannesi Baba-sama'nın yanına taşınır. Tamaki, geldiği ilk gün ormanda garip yaratıklar tarafından saldırıya uğrar ve Onizuka Takuma adlı gencin sayesinde onlardan kurtulmayı başarır. Tamaki tüm bunlara anlam veremezken büyükannesinin evine varır.

Tamaki buraya gelme sebebinin ailesinin işi olduğunu düşünürken ise büyükannesi ona tuhaf bir hikâye anlatır. Yaşadıkları kasabayı Onikirimaru denen bir mühürün kötü ruhlardan koruduğunu ve bu mühürü yapan kişinin de Prenses Tamayori'nin kanını taşıyan kendisi olduğunu anlatır. Kendisi yaşlandığı içinde mührün etkisinin azaldığı ve bu mührü yeniden etkili hale getirebilecek kişinin de Prenses Tamayori'nin kanını taşıyan diğer kişinin yani Tamaki'nin olduğunu söyler.

Tamaki'nin tüm bunlardan kafası karmakarışık olurken kendini koruyan dört tuhaf erkeğin de işin içine girmesiyle hayatı tamamen değişmeye başlar. Bu dört koruma ise Prenses Tamayori'yi eskiden beri koruyan Shugogo aiesinin kanından olan Onizaki Takuma, Atori Mahiro, Komura Yuuichi ve Oomi Suguru'dur.

Bölümler:


1 Tamayori Princess
2 A Step of Determination
3 The Five Guardians
4 The Holy Woman`s Advent
5 The Two Tasks
6 The Course of the Battle
7 The Breaking of Bonds
8 The Prediction of the Bureau of Medicine
9 The Rumbling of the Earth
10 The Guardian`s Feelings
11 The Demon`s Tradition
12 A Time for Battle
13 The Power of Onikirimaru

Önceki
Önceki Konu:
Hotarubi no Mori e
Sonraki
Sonraki Konu:
Kimi no Iru Machi

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar:
Son Ziyaretler: