Makai Toshi Shinjuku
Diğer İsimleri: Demon City Shinjuku, Monster City
Yılı: 1988
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 1
Bölüm Süresi: 82 dakika
Yapımcılar: MADHOUSE

Tokyo'nun Shinjuku şehrinde Rebi Ra, şeytandan güç alarak nefret ettiği Genichirou'yu yok eder ve şehri de 10 yıl sonunda tamamen bir cehennem yerine döndürmeye karar verir.

10 yıl sonra kimse Shinjuku yani Şeytan Şehri'ne girmeye cesaret edemez, çünkü her taraf cehennem gibi berbat bir haldedir. Ancak genç ve güzel Sayaka, Tokyo'nun kurtarıcısı olarak görülen babasının Rebi Ra'nın tuzağına düşmesi sonucu onu kurtarmak için bu şehre girmek zorunda kalır.

Tokyo'da yaşayan Kyoya'da kendi günlük yaşantısını yaşarken babasının ustası olan Rai'nin onu bulmasıyla geçmişte babasının Rebi Ra ile savaşarak öldüğünü öğrenir. Rebi Ra ile dövüşmesinin gerektiğini öğrenince kendi güçlerinin babası kadar iyi olmaması nedeniyle bunun imkânsız olduğunu düşünerek bu savaşı istemez. Ancak Sayaka'nın ondan yardım istemesiyle işler istemediği yönde değişir ve kendini Rebi Ra'yı ararken bulur.

Sonraki
Sonraki Konu:
Apple

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: