Master Mosquiton 99
Diğer İsimleri: Master of Mosquiton, Master of Mosquiton 99
Yılı: 1997
Türü: TV Serisi
Bölüm Sayısı: 26
Yapımcılar: Age, Sotsu Agency, TV Tokyo, Zero-G-Room

Katolik kız öğrencisi olan Inaho çok zengindir. Ve kendi işlettiği okulda okuyordur. Daha fazla para elde etmek için devamlı araştırmalar yapar. Evinde bir çok eski büyü kitabı vardır. Bir gün bu büyülerden birini kullanır. Kendi kanını kullanarak güçlü bir vampir olan Mosquiton'u hayata döndürür. Inaho, Mosquiton'u kölesi yapar. Ve dahası onu kendi okulunda tarih öğretmeni olarak işe alır. Mosquiton'un yanında iki tane yardımcısı vardır. Kız olan Yuki'nin buzu kullanma gücü vardır. Erkek olan Honou'nun ise ateşi kullanma gücü vardır. Inaho'nun asıl amacı ise efsanevi O-Part'ı bulup çok daha zengin olmaktır ve bunun için elinden geleni yapar. Bu macerada yanlarına iki tane daha kişi gelir. Bunlardan biri, bir erkek ona değdiği zaman kurtkadına dönüşen Kurt Kadın; diğeri ise, Kurt Kadın'a aşık olan Frankie'dir. O-Part'ı aradıkları zaman içinde geçmişle olan bağlarını da yeniden yaşamış olacaklardır.


Karakterler:

Alucard von Mosquiton

Yaratıklar ve insanların savaştıkları zamanlardan beri en güçlü yaratık Mosquiton'dur. Geçmiştekinin tam aksine sevimli, kibar, anlayışlı biridir. Inaho'ya aşıktır. Geçmişinde yaşadığı trajik bir aşk hikayesi vardır. Ve aşık olduğu kadın Inaho'nun soyundandır. Inaho'yu korumak için elinden geleni yapar.

Inaho Hitomebore

Tam bir para düşkünü. Onun için her şey paradan ibarettir. Ancak, Mosquiton'a aşık olduğundan beri içinde ikilemler ortaya çıkar. Güçlü, çevik, akıllı ve araştırmacıdır. O-Part'ı bulmak için her şeyi yapar.

Honou

Mosquiton'un yardımcısıdır. Geçmiş yıllarda onunla bir olayda karşılaşmış ve onunla gitmeye karar vermiştir. Ateşi kullanma gücü vardır. Oldukça yaramazdır.

Yuki

Mosquiton'un yardımcısıdır. İlk önce Honou ile karşılaşmış ve sonra onunla birlikte Mosquiton'a katılmıştır. Buzu kullanma gücü vardır. Oldukça yaramaz ve sevimli biridir.

Wolf Lady

O-Part'ı ararken Inaho ve ekibiyle karşılaşır ve daha sonra mecburen onlara katılır. Onun O-Part'ı bulmada ki amacı ise onu kullanarak insan olmak istemesidir. Geçmişte yaşadığı trajik bir aşk hikayesinden dolayı. Ayrıca bir erkek ona değdiği zaman yaratık güçleri açığa çıkar.

Frankie Negger

Frankenstein'in kısaltılması olarak adı Frankie'dir. Çılgın bir robot onu yaratmıştır. Görüntüsünün aksine sevecen, arkadaşçıl bir yapısı vardır. Bunun dışında çok güçlüdür. Ayrıca Kurt Kadın'a sırılsıklam aşıktır. Onun için her şeyi yapar.


Bölümler:

1. The High School Girl and The Vampire
2. The Magic Circle and The O-Part
3. The Moonlit Desert and The Wolf Lady
4. The Sexy Idol and The Man-Made Creation
5. Moa Everywhere and a Nervous Inaho
6. The Dangerous Duo and The Riddle Within the Puzzle
7. The Kiss and The Treacherous Jungle
8. The Junk Toy and The Stopped Game
9. The Namahage Girl and The Yakisoba Cart
10. The School Trip and Nazca's Queen
11. The Desert Town and The Prince
12. Jealousy and The Last Day in Tokyo
13. The big explosion & Merry Christmas
14. The man who sleeps & the woman with insomnia
15. The professor & the transfer student
16. Komachi's Counterattack and The Auction
17. Komachi Again and The Yayoi Era
18. Chocolate and the Forbidden Holy Land
19. Mechanical old man & machine mountain
20. The Saleswoman and The O-Parts
21. The One Who Crossed Time and Hara Horo Hire Hare
22. The Tragedy of Love and The Miracle of Anger
23. Mosquiton of the Past and His Two Magic Spirits
24. The Devil's Trap and Goodbye Inaho
25. Inaho who lost control & the golden pig
26. The Vampire and The High School Girl

Önceki
Önceki Konu:
Kyuuketsuki Miyu
Sonraki
Sonraki Konu:
Yami no Matsuei

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu