School Days
Yılı: 2008
Cilt Sayısı: 2
Bölüm Sayısı: 12
Mangaka: Sakazuki Homare
Yayınlayan: Overflow

Makoto Ito hergün eve ve okula trene binerek gider.İkinci dönemin başlangıcında trene güzel bir kızla biner ve kıza aşık olur.Ama aşık olduğunun kendinden başkası bilmez.Kızın adı Kotonoha Katsura'dır.Kotonoha ile aynı okuldadır fakat aynı sınfıta değildir.Makoto sınıfındaki başka bir kızla çok iyi arkadaş olur.Kızın adı Sekai Saionji'dır.Sekai,Makoto'ya yardım eder.Ama herşeye rağmen Sekai,Makoto'ya aşık olur.Makoto bir aşk üçgeninin arasında kalır.


Karakterler:
Karakterlerin çoğunun özellikleri Prime Ministers of Japan ve Japanese Imperial üyeleri tarafından alınmıştır.

Sekai Saionji:
1. yılda Makoto ile 3. sınıfa gider.Gelecek sene Makoto, Kotonoha'ya Sekai'ye vermesi için kendi telefon numarasını verir.Sekai'nin çok iyi huyları vardır.Annesi ile beraber bir apartman dairesinde yaşar.Çok şeker bir kızdır,parlak bir şahsiyeti ve sakladığı birçok sırrı vardır.Fakat çok samimi ve açıksözlüdür.Tüm erkekler Sekai'yi acımasız bir şekilde reddetmiştir.

Setsuna Kiyoura:
1. yılda 3. sınıfa gider.Setsuna en iyi arkadaşı olan Sekai ile sınıf heyetine üyedir.Setsuna devamlı Sekai'nin hakkındaki şeyleri öğrenmek için gayret eder ve çok endişelenir.Makoto ile Sekai'nin arasında birşeyler olduğunu öğrenir ve bunu kökünden halletmek için Kotohona'dan yardım ister.Setsuna sonralara doğru Makoto'yu sevmeye başlar ve hep Makoto'nun etrafında dolaşır.Fakat en iyi arkadaşı olan Sekai için Makoto'dan vazgeçer ve yalnız kalır.Setsuna artık Kotonoha ile arkadaştır.Setsuna herkese çok sakin görünsede, çok duygusaldır.Bir gün Kotonoha ile Sekai'ye çok kızar ve ikisini birden öldürür.

Makoto Itou:
Makoto, Sakakino Gakuen ile 1. yılda 3. sınıfa gider.Annesi ile babası geçimsizlikleri yüzünden boşanmışlardır.Annesi ile bir apartmanda en üst katta yaşar.Hikayenin başından beri çok kararsızdır ve zamparalık eder.Başından beri Kotonoha ile Sekai arasında seçim yapmakta kararsız olmuştur.Makoto'nun kötü bir kişiliği vardır.Makoto çok kendisine özdür.Diğer arkadaşları hakkında olumsuz kararlara yönelir.

Kotonoha (Koto) Katsura:
Ürkek ve çok suskun bir kızdır.Sınıfı, Makoto ve Sekai'nin sınıfından 1 kat aşağıdadır.Herkesin çok gözüne çarpan ortama uygun bir kişiliği vardır.Kotonoha daima erkek çocuklardan oldukça korkar.Erkekler ile kendisi arasında belirli bir sınır vardır.Mokoto'ya fazla yaklaşmaz onu uzaktan seyreder.Sekai'nin yardımı ile artık içine kapanıklılığını yener.

Önceki
Önceki Konu:
Claudine...!
Sonraki
Sonraki Konu:
Sakura no Uta

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu