Tanjou Debut
Diğer İsimleri: Birth Debut
Yılı: 1994
Türü: OAV
Bölüm Sayısı: 2
Yapımcılar: ANIMATE, Animate Film, MOVIC, Studio Pierrot

1. Bölümde: Aki Itou sıradan bir lise öğrencisidir. Kitap okumayı sever ve ayrıca ailesinden gizli dışarıda kedi besler. Kedilerinin adı Chibi ve Mike'dir. En yakın arkadaşı Kumi ile bir gün yemek yedikleri lokantada, kedisinin takma adına sahip bir çocuğun çalıştığını öğrenir ve onun hakkında bilgiler toplar; çünkü ondan çok hoşlanmıştır. Mike'nin de ondan hoşlandığını sanır. Halbuki işler daha başkadır.

2. Bölümde: Saori Fujimura rüyasında arkadaşlarıyla yaşadığı on yıl önceki bir anısını hatırlar. Ve bunun üzerine Aki'yi ve Kumi'yi çağırır. On yıl önceki yaşadıklarını anlatır. On yıl önce üç arkadaş bir ağacın altına zaman kapsülü yerleştirmiştir. Kapsülün içinde hepsinin sevdiği ve önem verdiği eşyaları koymuşlardır. Birlikte gidip kapsülü çıkarırlar ve içini açtıklarında bir tane fazla eşyanın varolduğunu görürler. Onun nerden geldiğini veya kime ait olduğunu düşünürler. En çokta Saori kafasına takmıştır ve unuttukları kişi için üzülüyordur.


Bölüm listesi:

1. A new love
2. My dear friend

Yapılan Yorumlar

Henüz kimse yorum yapmamış.

Bu sayfada yer alan bilgilerle ilgili sorularınızı sorabilir, eleştiri ve önerilerde bulunabilirsiniz. Yeni bilgiler ekleyerek sayfanın gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz.

Yorum Yapın

Güvenlik Kodu
Popüler Sayfalar: